Befit – Izolacje natryskowe Warszawa (ocieplenia)

izolacja natryskowa

BEFIT Warszawa – izolacje natryskowe piankami poliuretanowymi dachów i konstrukcji

Tworzymy znaną na rynku grupą BEFIT, działającą w Polsce od 1990 roku. Nasze budowlane tradycje rodzinne sięgają jednak odległych czasów, w których nasz pradziadek wykonywał pokrycia dachowe a doświadczenia przejmowane były przez następne pokolenia. Mamy za sobą tysiące metrów izolacji, wykonywanych zarówno dla instytucji, indywidualnych odbiorców, wspólnot mieszkaniowych, deweloperów czy przedsiębiorców. Nasze znane wieloletnie specjalności to remonty i krycia dachów, hydroizolacje, nowoczesne technologie tarasów i balkonów, wykonywanie elewacji budynków wraz z dociepleniem a także renowacje obiektów zabytkowych.

Każdy rodzaj prac został już przez nas realizowany wielokrotnie na wszelkich obiektach budowlanych o różnym przeznaczeniu (placówkach dyplomatycznych, zdrowotnych, halach targowych i przemysłowych, zabudowach sakralnych, magazynach, biurach oraz oczywiście inwestycjach indywidualnych.

Rozwój amerykańskiej technologii izolacyjnej spowodował, że Naszą specjalnością stały się obecnie izolacje i hydroizolacje poliuretanową pianą natryskową oraz powłoką silikonową wszelkiego typu dachów i poddaszy. Wykonujemy izolacje natryskowe na różnych etapach i elementach procesu budowy lub modernizacji budynków.

Natrysk piany poliuretanowej należy do najszybciej rozwijających się technologii w segmencie izolacji budowlanych. Udział pian natryskowych w sferze zastosowań izolacyjnych rośnie niezwykle dynamicznie.

Celem naszej działalności jest propagowanie, oferowanie i instalacja najefektywniejszych energetycznie i hydro-izolacyjnie, bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa w postaci niezawodnego systemu, jakim jest izolacja natryskowa. Jesteśmy pewni, że przyczyniamy się do podniesienia poziomu świadomości inwestycyjnej i satysfakcji naszych klientów, a każda wykonana instalacja niewątpliwie stanowi element korzystniejszego bilansu energetycznego i ekonomicznego w skali od pojedynczej inwestycji do całej gospodarki zasobami energii.

BEFIT Mazowsze, jako odpowiedzialny wykonawca izolacji natryskowej Twojego budynku

Posiadamy wyszkoloną i docenianą przez inwestorów kadrę pracowników, którzy bez względu na nasze i swoje wieloletnie doświadczenie, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, stali się ekspertami w dziedzinie budowy, izolacji i napraw dachów. Pozwala nam to na bezproblemową realizację zleceń nawet dla najbardziej nietypowych założeń i projektów. Dysponujemy specjalistycznym pojazdem natryskowym do pianek i powłok poliuretanowych, kompleksowo wyposażonym w najwyższej klasy zestaw urządzeń. Zawieranie umów wykonawczych na ocieplenia poliuretanową pianą natryskową z naszymi klientami z okolic Warszawy i woj. mazowieckiego jest wynikiem wspólnych, jasnych ustaleń, poprzedzonych w każdym przypadku bezpłatną ekspertyzą na miejscu inwestycji, przedstawieniem przez nas kosztorysu, danych grubości izolacji natryskowej oraz współczynnika przenikania ciepła, obliczonego dla warstwy izolacyjnej lub całej przegrody budowlanej.

Ocieplimy piankami poliuretanowymi poddasza i ściany, zaizolujemy natryskowo piwnice, stropy, fundamenty, połacie dachowe.

Dlaczego BEFIT uznał ocieplenie pianą natryskową w technologii LALLAFOM USA® za najlepszą izolację?

 • wysokie współczynniki izolacyjne natryskowych pianek poliuretanowych
 • redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji obiektów do 50%
 • jedyny ściśle dedykowany odporny i wytrzymały, wieloletni natryskowy system dachowy F.R.S.
 • szybkość i dokładność wykonania izolacji natryskowej
 • szczelność termoizolacyjna pian natryskowych (izolacja jednolita – bez łączeniowa)
 • szczelność hydro-izolacyjna pian zamknięto-komórkowych i powłok natryskowych (brak łączeń izolacji)
 • komfort wykonania izolacji natryskowych (geometria powierzchni nie ma znaczenia)
 • efektywne zatrzymanie ciepła we wnętrzu budynku podczas chłodów
 • efektywne zatrzymanie ciepła na zewnątrz budynku podczas upałów
 • dodatkowa ochrona przed hałasem (piana poliuretanowa otwarto-komórkowa)
 • ekologia poliuretanowych pian natryskowych – brak lotnych związków organicznych
 • bezterminowa gwarancja jakości dla pianek natryskowych LALLAFOM USA®

BEFIT zaprasza wszystkich, izolujących ze świadomością Inwestorów z Warszawy i województwa mazowieckiego do kontaktu i poszerzenia swojej wiedzy na temat pian poliuretanowych i powłok natryskowych oraz korzystania z najlepszego rozwiązania, jakim są właśnie izolacje natryskowe.

 

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM USA®